Ζητούμε Σερβιτόρους για άμεση πρόσληψη / Waiters Wanted Part

Εταιρεία: Paphos Playland
Είδος εργασίας: Μερική απασχόληση
Μισθός:
4 - 65 EUR/Ώρα
Μισθός σημειώσεις: depending on qualifications and experience
Βιομηχανία: Ταξίδια & Τουρισμός
Περιοχή/Γειτονιά: Paphos Town

Ζητούμε Σερβιτόρο/Σερβιτόρα για άμεση πρόσληψη

Απαιτούμενα προσόντα :

·              Απαιτείται προυπηρεσία σε εστιατόριο, καφετέρια, ξενοδοχείο

·              Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

·              Οργανωτικό, κοινωνικό και ευγενικό άτομο

·              Ευχάριστη προσωπικότητα

·              Ομαδικό πνεύμα εργασίας

·              Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες

Καθήκοντα/ Ευθύνες:

·              Παραγγελιοληψία φαγητών και ποτών απο τους πελάτες

·              Σερβίρισμα φαγητών και ποτών στους πελάτες

·              Ετοιμασία ποτών

·              Εφαρμογή Εργασιών προετοιμασίας

·              Τήρηση κανόνων Υγιεινής, καθαριότητας  και ασφάλειας του χώρου εστίασης.

·              Άριστη διαχείρηση παραπόνων πελατών με σεβασμό και ευγένεια

Απολαβές :

·              Πολύ καλό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και προυπηρεσίας.

Waiters/Waitresses

Main Requirements:

·              Εxperience is required in restaurant,cafeteria or hotel.

·              Very good knowledge of Greek and English language

·              Pleasant and polite personality

               Ability to be organised and work under pressure

·              Excellent organizational and communication skills

Main Responsibilities:

·              Taking orders for food and drinks

•        Serving food and drinks to customers

•        Preparing drinks

•        Preparatory work needed

•        Implementation of hygiene and safety rules

•        Provide excellent customer service

Remuneration:

·              Very attractive remuneration package depending upon skill set and experience.

Αίτηση για αυτή τη θέση