ΤΑΜΙΑΣ - ΚΗΠΟΣ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Εταιρεία: Andreas Tsiakkarias and sons ltd
Είδος εργασίας: Πλήρης απασχόλησης
Μισθός:
924 - 1.100 EUR/Μήνας
Βιομηχανία: Λιανικής & Χονδρικής
Περιοχή/Γειτονιά: Kato Pafos

Η εταιρεία Ανδρέας Τσιακκαριάς και Υιοί Λτδ ζητά για άμεση πρόσληψη στην επαρχία Πάφου:

ΤΑΜΙΕΣ

Καθήκοντα:

·        Διεκπεραίωση σωστών συναλλαγών στο ταμείο

·        Επιστροφή καροτσιών στην θέση τους

·        Καθημερινός έλεγχος τιμών των ζυγιζόμενων προϊόντων

·        Άλλα καθήκοντα συναφή με τον ρόλο

Προσόντα:

·        Προηγουμένη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

·        Καλές δεξιότητες επικοινωνίας και πωλήσεων

·        Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

·        Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

·        Ευχάριστη προσωπικότητα, ταχύτητα και συνέπεια στις συναλλαγές

·        Άτομο που να είναι παρατηρητικό

Τι προσφέρουμε:

·        Μόνιμη απασχόληση.

·        Προοπτική ανέλιξης με συνεχή εκπαίδευση.

·        Ειδικές εκπτώσεις.

·        Φιλικό, ομαδικό, οικογενειακό περιβάλλον.

·        Ετήσιο φιλοδώρημα

·        Ασφαλιστική κάλυψη σε περίπτωση ατυχημάτων

Στοιχεια Επικοινωνιας:

Παρακαλώ στείλετε το βιογραφικό σας στο email: [...] ή συμπληρώστε την αίτηση εργοδότησης που θα βρείτε στην υποδοχή των καταστημάτων μας.

Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 26 600 997.

Αίτηση για αυτή τη θέση