Fakro Çatı Penceresi

Job type: Other

FAKRO Çatı Pencereleri tedarikçileriyle gurur duyuyor. FAKRO yenilikçi bir üretici çatı penceresidir ve 1991'den beri kurulmuştur. Çağdaş, tamamen yalıtımlı çatı pencereleri üretmek için mükemmel bir üne sahiptir. Ayrıca bu pencere dünyanın en hızlı büyüyen çatı penceresi üreticilerinden biridir.

Çatı penceresi çatı tasarımları sadece stil değil aynı zamanda işlevsellik, verimlilik ve ısıl tutuş olarak kabul edilir. Projeniz için mükemmel bir seçenek haline getiren bir çok avantaj sunar. Çatı pencerelerinin monte edilmesinin en önemli yararlarından biri, bir odaya giren doğal ışık miktarını önemli ölçüde arttırmalarıdır. Böylece oda aydınlık ve havadar hale gelir ve çağdaş bir yaşam veya çalışma alanına dönüşür. Diğer FAKRO avantajları şunlardır:

Otomatik hava girişi - gerektiğinde sürekli taze hava girişi sağlar
topSafe® - devrimci hırsızlığa karşı direnç
Gelişmiş termal verimlilik - yenilikçi teknoloji sayesinde
Geniş tasarım ve montaj seçenekleri
Her türlü çatıya kolayca döşenir
FAKRO çatı pencereleri çeşitli ebatlarda, cam seçenekleri ve kaplamalarda mevcuttur. Bu nedenle, projeniz için her zaman mükemmel tavan ışığını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. FAKRO tarafından sağlanan çatı pencereleri, Center Pivot pencerelerinden L şeklinde birleşim pencerelerine kadar uzanmaktadır.

https://www.fakrocatipencereleri.com

Apply for this job