Hotel Animators Görögországban Keresett

Empresa: GOOD TIME GROUP EE
Tipo de empleo: Contrato

⭐SZÓRAKOZTATÓ MUNKÁK GÖRÖGORSZÁGBAN⭐

SZÁLLODAI ANIMÁTOR MUNKALEHETÕSÉG

Csomagolja be bõröndjét és kezdje el egy életre szóló kalandját a következõ országokban: Görögország,Olaszország,Spanyolország,Horvátország,Portugália.

Szerezze meg álmai munkáját egy különleges 5 csillagos szállodában.

Olyan pezsgõ és élénk személyiségû embereket keresünk mint például:

- 🏄 Sportolók/Animátorok

- 🧚‍Gyerek szórakoztatók

-‍‍‍‍ 🧘Fitness oktatók

Feladatok: játékok szervezése,mindenféle  sporttevékenységek és versenyek szervezése,napi és esti tevékenységek széles választéka,tánc,komédia és kabarék megszervezése és elõadása.

Elvárások:

Középszintû angol nyelvtudás és/vagy más nyelvek mint például Német,Francia,Olasz,Orosz elônyt jelent.

❗️❗️❗️ Mi ajánlunk ❗️❗️❗️

-INGYEN szállást + 3 fogásos ételt és italokat.

-VERSENYKEPES FIZETEST ajánlunk azok számára akik több nyelvtudással rendelkeznek.

-EXTRA jövedelem és százalékok lehetõségei

-REPÜLÕJEGYEKET és a reptéri közlekedést a cég állja

-INGYENES kiképzés

-Regisztrált szerzõdés

-Munkavállalási engedély,bankszámla megnyitás és teljes dokumentációt a cég állja

-TELJES biztosítást és adókat a cég fedezi

-INGYENES hétvégi bulikat a cég szervezi

!!! Növekedési lehetõség a vállalaton belül és kivül !!!

! Kizárólag csak EU útlevéllel lehet jelentkezni !

Találkozzon emberekkel a világ minden tájárol,fedezzen fel új helyeket,legyen fitt és boldog szórakoztató körülmények között a Good Time Entertainment-en belül.

Küldd el önéletrajzod vagy írj WhatsApp-on a +30 694 857 3688 és készülj fel a legjobb nyári munkalehetõségre!Szeretnénk megismerni!

Társadalmi csatornáink:

Facebook: www.fb.com/goodtimentertainment

Instagram: www.instagram.com/goodtimeinternational

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC0qJLkCUtEGvrFLV1XwShCw

Solicitar este trabajo