Zatrudnimy Inżyniera ds.Testów

Työnkuva: Kokoaikainen
Teollisuus: Tekniikan ala

Dla międzynarodowej grupy inżynieryjnej, współpracującej z klientami ze wszystkich
głównych sektorów przemysłowych poszukujemy Elektrotechnika / Inżyniera ds.
testów - projekty i wyjazdy zagraniczne. Sprawdź, kogo szukamy!

Twój zakres obowiązków:
• Opracowanie i przygotowanie narzędzi potrzebnych do wykonywania różnego
rodzaju testów dla pojazdów szynowych/użytkowych
• Wdrożenie, weryfikacja i zapewnienie kalibracji sprzętu pomiarowego, aby był
gotowy do testów
• Przygotowanie i sprawdzenie czy pojazd jest gotowy do testów
• Przygotowywanie prób funkcjonalnych i dynamicznych w pojeździe
• Sporządzanie raportów z testów na podstawie przeprowadzonych rodzajów
testów
• Analizowanie wyników, proponowanie rozwiązań korekcyjnych, rozwiązywanie
potencjalnych problemów
• Współpraca z inżynierami ds. walidacji, systemów i kontroli
• Przestrzeganie zasad BHP i procedur w codziennej pracy

Nasze wymagania:
• Ukończenie technikum lub tytuł inżyniera (elektryka/elektronika lub podobne)
• Gotowość na długoterminowe wyjazdy na testy za granicę. Projekt testów
planowany jest w Niemczech
• Komunikatywny angielski (w mowie i piśmie)
• Umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności komunikacyjne
• Umiejętności analityczne
• Samodzielność
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Uprawnienia SEP<1 kV
• Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B
• Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
• Możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach za granicą
• Szkolenia i kursy językowe
• Przyjazna kadra menadżerska i wsparcie zespołu
• Spotkania integracyjne

Hae tätä työpaikkaa