Dietetyk - praca w przedszkolu

Entreprise: Gowork Serwis Pracy sp. z o.o.
Type d'emploi: Temps plein
Salaire:
6 000 - 7 999 PLN/par mois
Salaire notes: 02-145
Industrie: Soins médicaux
Quartier/Voisinage: Warszawa

Wstęp
Jeśli lubisz pracę w przyjaznej atmosferze, a zdrowie małych ludzi jest dla Ciebie szczególnie ważne - czekamy właśnie na Ciebie! Agencja Pracy GoWork.pl poszukuje otwartych, zakochanych w zdrowym żywieniu kandydatów na stanowisko:

Jakie oczekiwania mamy wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (magister, licencjat)
  • aktualna książeczka SANEPiD
  • doświadczenie na stanowisku dietetyka - co najmniej rok
  • doświadczenie w układaniu jadłospisów w żywieniu zbiorowym
  • umiejętność obsługi komputera
  • rzetelne, sumienne podejście do powierzonych obowiązków

Zakres obowiązków

  • sporządzanie jadłospisów dla podopiecznych przedszkola z uwzględnieniem ewentualnych jednostek chorobowych, nietolerancji, itp.