Pracownik Magazynu / Magazynier Berlin, Niemcy

Firma: FARA Personal Bad Homburg GmbH – Niederlassung Hanau
Rodzaj pracy: Pełny etat
Zarobek uwagi: od 9,79 € brutto / h + dodatki branżowe !!
Dział: Inne

FARA Personal Bad Homburg GmbH – Niederlassung Hanau jest firmą pośrednictwa pracy z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej.

                                      Dla naszych stałych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

                                                                               MAGAZYNIER / PRACOWNIK MAGAZYNU w firmie  SIEMENS

Oferujemy:

    - umowę o pracę na warunkach niemieckich
    - pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
    - atrakcyjne wynagrodzenie taryfowe :  od  9,79 €  brutto / h + dodatki branżowe
    - wypłatę do 15-ego następnego miesiąca
    - dodatki urlopowe i świąteczne
    - wsparcie naszego polskojęzycznego konsultanta

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się (warunek konieczny)
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Obowiązki:

- praca na magazynie
-terminowe kompletowanie zamówień i przechowywanie komponentów zgodnie z zaleceniami
- załadunek i wyładunek towaru
- kompletowanie i sortowanie towarow na magazynie
- komisjonowanie towarów na regały

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu !

Zaaplikuj i zdobądź pracę