Sales Support Engineer / Műszaki Előkészítő Mérnök…

Koмпания: Johnson Controls
Тип работы: Другое

Sales Support Engineer / Műszaki Előkészítő Mérnök (Épületautomatika) -
Due to the impact of Covid-19, some recruiting activity at Johnson Controls may be delayed as we prioritize our resources to support the most critical customer needs during this time. This position is typical of roles we ordinarily hire regularly, though at this moment we may not be able to proceed as quickly as usual.
Please apply in order to register your interest, and our Talent Acquisition team will contact you as soon as we have a confirmed position.
Miről szól a pozíció?
Ebben a pozícióban az értékseítési vezető irányítása alatt, az épületautomatizáláshoz kapcsolódó, értékesítés előtti előkészítési folyamatot fogod végezni.
Pénzügyi és műszaki segítséget nyújtasz az értékesítési folyamatban lévő projektek megnyeréséhez.
Mik lesznek a feladataid?
• Ajánlatkészítéshez kapcsolódó dokumentációk begyűjtése, kezelése, majd elkészítése.
• Ajánlatok ellenőrzése az értékesítési és műszaki csapattal, az ajánlatokra vonatkozó egyetértés/elfogadás kialakítása az ügyfél részére történő bemutatást megelőzően.
• Árazott költségvetések készítése saját eszközök, terepi készülékek, valamint külső eladóktól, szállítóktól, gépészeti és elektromos alvállalkozóktól kapott ajánlatok alapján.
• Kapcsolattartás belső és külső értékesítési csatornákkal.
• Műszaki, tervezési kérdések vagy értelmezési eltérések azonosítása és hozzájuk kapcsolódó megoldási javaslatok tétele.
• Helyszíni felmérésék végzése, a meglévő épületek retrofit ajánlatainak kidolgozása.
• Ajánlatkészítéshez szükséges adatbázis kezelése, fenntartása, dokumentálása.
Kit keresünk?
Qualifications
• Villamosmérnök diplomával
• Az adott iparágban szerzett műszaki tapasztalattal
• Épületautomatizálással kapcsolatos termék- és anyagismerettel
• Számítógépes alapismeretekkel (Word, Excel, AutoCAD)
• B kategóriás jogosítvánnyal
Job Engineering
Primary LocationHU-Hungary-Budapest
Organization Bldg Technologies & Solutions

РаспечататьПожаловаться