Inżynier Sprzedaży w Dziale Serwisu

Şirket: Johnson Controls
İş türü: Other

Inżynier Sprzedaży w Dziale Serwisu - WD
Lokalizacja firmy: Warszawa
Obowiązki:
Realizacja indywidualnego celu sprzedażowego
Współpraca z aktualnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych
Opracowywanie ofert handlowych na usługi serwisowe
Negocjacje cenowe
Uzgadnianie warunków realizacji prac serwisowych
Realizacja założonego planu rocznego
Współpraca z koordynatorami, inżynierami serwisu oraz podwykonawcami
Dobór części zamiennych do realizowanych kontraktów
Qualifications
Oczekiwania wobec kandydatów:
Wykształcenie wyższe techniczne
Doświadczenie zawodowe w aktywnej sprzedaży usług serwisowych (lub praca w serwisie chłodnictwa, HVAC)
Doświadczenie w doradztwie technicznym (chłodnictwo, HVAC)
Dobra znajomość rynku (produktu i branży) chłodnictwa przemysłowego
Determinacja w wykonywaniu planów sprzedażowych
Łatwości nawiązywania kontaktów z klientami
Umiejętności aktywnego słuchania, badania i identyfikowania potrzeb klientów
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
Interesująca pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej na wartościach
Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach
Prywatną opiekę medyczną,
Ubezpieczenie na życie,
Kartę Multi-sport
Dofinansowanie do urlopu
Who we are
At Johnson Controls, we're shaping the future to create a world that's safe, comfortable and sustainable. Our global team creates innovative, integrated solutions to make cities more connected, buildings more intelligent and vehicles more efficient. We are passionate about improving the way the world lives, works and plays. The future requires bold ideas, an entrepreneurial mind-set and collaboration across boundaries. You need a career focused on tomorrow. Tomorrow needs you.
Job Sales & Marketing
Primary LocationPL-Poland-Warsaw
Organization Bldg Technologies & Solutions

PrintSuistimali rapor et